Stolařství Ideál

Stolařství Ideál

Kuchyňské linky -  kuchyně


Všechny výrobky jsou realizovány zakázkovým způsobem. Jedná se o originální zpracování dle přání zákazníka, v současném stylu nebo replikách na základě vlastní dokumentace nebo dle námi zpracovaného projektu. Součástí dodávky bývají zpravidla i spotřebiče a to včetně zabudování a osazení.

Pro dosažení mimořádné kvality se používá masív, dýhované plošné materiály v kombinaci s masívem a dalšími materiály. Pracovní desky se dodávají v provedení kámen, Kerok, Corian Duropal, Max, Egger nebo jiného materiálového provedení.

Korpusy skříněk je možno volit z laminovaných velkoplošných materiálů s širokou škálou barevných odstínů a dezénů a také z dýhovaných materiálů v nejrůznějším provedení jako je javor, hruška, americká třešeň, ořech. Konstrukce dvířek spolu s prostorovým a barevným řešením dává kuchyni osobitý vzhled a vyniknutí detailu. Je opět možno volit masív, dýhovanými plošnými materiály na hranách opatřenými masivním nákližkem umožňující zajímavou profilaci po celém obvodu. Dvířka je možno volit jako plná, zasklená, případně osazená mřížkou a dále v různém pigmentovém provedení s možností vysokého lesku. Pro výrobu se používá spolehlivé kování umožňující snadný, klidný a tichý chod a užívání.

Pracovní plochy a rampy kuchyně mohou být osazeny bodovým osvětlením, které dává kuchyni dostatek světla a také zajímavý světelný efekt.

Termín dodávky je přibližně 4 až 5 týdnů.

Kuchyněkuchyňská linkakuchyňská linka

kuchyňská linkaKuchyněkuchyňská linka 

   

   


Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies